NOWOCZESNA STRONA WWW DLA TWOJEJ FIRMY.

Zainwestuj w stronę internetową.

W dzisiejszych czasach dbałość o wizerunek firmy to podstawa. Strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu, niezależnie od tego jaką dziedziną się zajmujesz. Dostęp do internetu jest powszechny, a potencjalny klient zawsze używa tego narzędzia do sprawdzenia usług, z których chce skorzystać. 70% użytkowników przegląda strony www korzystając z urządzeń mobilnych. Z tego powodu niezwykle ważne jest, żeby Twoja strona była responsywna i wyświetlała się poprawnie nie tylko na monitorach, ale również na telefonach, czy tabletach.

Oferujemy Państwu nowoczesne strony internetowe zbudowane na WordPressie i oparte o szablony typu premium. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystko będzie działało poprawnie i zgodnie ze współczesnymi trendami. Nasze kreatywne podejście grafiki spowoduje, że każda realizacja będzie miała swój unikalny wygląd, co wyróżni dany biznes na tle konkurencji. Każda strona zawiera panel administracyjny, dzięki któremu będą Państwo niezależni. Zmiana zdjęć, czy treści na stronie będzie łatwa dla właściciela firmy, co jest zdecydowanie jednym z największych atutów.

KILKA OSTATNICH REALIZACJI

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROFESJONALNY WYGLĄD.

Czyli co od nas otrzymasz zamawiając stronę www?

Sprawdzony system CMS z panelem administracyjnym oraz nowoczesnymi wtyczkami usprawniającymi działanie strony to jeszcze nie wszystko. Przykładamy dużą uwagę do wyglądu i jego dostosowania do panujących trendów w danej branży. Zawsze przed rozpoczęciem pracy nad nowym projektem robimy research w celu sprawdzenia najlepszych możliwych rozwiązań dla Twojej firmy. Wiemy, że wygląd ma tutaj ogromne znaczenie, a to w jaki sposób klienci będą odbierać Twoją stronę internetową ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż, czy skorzystanie z Twoich usług.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i setki wykonanych projektów pozwalają nam zadbać o każdy szczegół tak jak należy. Zwracamy szczególną uwagę na łatwość poruszania się po stronie, czytelność i estetykę wykonania. Dodatkowo całkowicie za darmo dostosujemy lub odświeżymy Twój aktualny logotyp pod kolorystykę i stylistykę strony www. Wiemy jakie znaczenie ma identyfikacja wizualna, dlatego przykładamy się do naszej pracy z należytą starannością.

jak to robimy?

UX Design

Czytelna i intuicyjna nawigacja użytkownika.

Mobilność

Poprawne wyświetlanie na każdym urządzeniu.

System CMS

WordPress i prosty w obsłudze panel administracyjny.

Optymalizacja

Podstawowa optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe.

Research

Tworzenie projektu w oparciu o wiedzę na temat branży.

Logotyp

Darmowe odświeżenie logo i dostosowanie do strony.

PROCES TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ.

Jak to wygląda? Krok po kroku.

Przede wszystkim musimy się skontaktować. Jeżeli są Państwo zainteresowani stroną www dla swojego biznesu to proszę do nas śmiało zadzwonić lub napisać i zostawić kontakt, a my się odezwiemy.

  • OMÓWIENIE PROJEKTU – Konsultacja i omówienie projektu, firmy i  branży.
  • RESEARCH – Propozycja najlepszego rozwiązania i przedstawienie naszej oferty.
  • WYBÓR SZABLONU – Wybierają Państwo jeden z zaproponowych szablonów premium.
  • DECYZJA I UMOWA – Kiedy mamy już wszystko ustalone to podpisujemy umowę.
  • PŁATNOŚĆ – 50% przed rozpoczęciem projektu i 50% po zakończeniu.
  • REALIZACJA – Czas, w którym tworzymy dla Państwa stronę internetową.
  • AKCEPTACJA – Akceptacja strony i dwie sesje poprawkowe.
  • WDROŻENIE STRONY – Finalizujemy projekt instalując go na Państwa serwerze.

ILE KOSZTUJE STRONA WWW?

Czyli jaka jest cena za stronę internetową?

Koszt oferowanej przez nas strony internetowej zgodnie z powyższymi informacjami jest zależny od jej wielkości, czyli ilości działów i materiałów, które mają być na niej umieszczone. Standardowo, w przypadku większości firm jest to rozbudowana strona główna i do 5 działów (takich jak np. O nas, Oferta, czy Kontakt). W takim przypadku cena jest stała. W innym troszkę wyższa.