OFERTA DLA WŁAŚCICIELI SKLEPÓW INTERNETOWYCH, CZYLI DODAWANIE PRODUKTÓW.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego.

Potrzebujesz kogoś, kto wprowadzi produkty do Twojego sklepu internetowego? Dobrze trafiłeś. Zajmujemy się tworzeniem e-sklepów, ich pozycjonowaniem oraz marketingiem. Jedną z naszych ważniejszych usług specjalnych jest dodawanie produktów do sklepów. Jeżeli posiadasz własny sklep dedykowany, open source (np. WooCommerce, PrestaShop, OpenCart) lub komercyjny (np. Allegro, Amazon, Ebay) i chcesz szybko go rozwinąć to jesteś w odpowiednim miejscu. Z chęcią Ci pomożemy korzystając z naszej wiedzy i wieloletniej praktyki. Zobacz z jakimi platformami współpracujemy i sprawdź niżej co dokładnie mamy Ci do zaoferowania.

sklepu-internetowego
logo-sklepow-internetowych
wprowadzanie-sklepy
wprowadzanie-produktow

Dlaczego warto nam zaufać?

Wprowadzamy produkty do e-sklepów ręcznie.

Przede wszystkim firmy korzystające z naszych usług mogą czuć się bezpiecznie. Wszystkie produkty dodajemy do sklepów internetowych pojedynczo i ręcznie. Co to oznacza? Preferujemy dokładność, rzetelność i profesjonalizm. Podczas procesu dodawania contentu w formie zdjęć i opisów wstawianych produktów nie korzystamy z programów automatyzujących. Jest to świadome działanie mające na celu dbałość o pozycje sklepu i Państwa produktów w wyszukiwarce Google. Zajmując się od lat pozycjonowaniem, nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której sklep internetowy straciłby swoją pozycję przez prostsze, nierekomendowane rozwiązania. Koncentrujemy się na najwyższej jakości usług w celu prawidłowego funkcjonowania sklepu w świecie SEO.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy opisy i zajmujemy się obróbką zdjęć.

Czy dodawanie produktów to wszystko co oferujemy? Oczywiście, że nie. W naszej ofercie znajdą Państwo również tworzenie opisów dla produktów. Wiedza z zakresu pozycjonowania pozwala naszym specjalistom tworzyć teksty, które będą pozytywnie wpływały na wzrost sklepu w wyszukiwarkach. To nie wszystko, opieramy nasze działania o psychologię biznesu i marketingu. Analiza branży i klienta pozwala nam budować teksty przykuwające uwagę i zachęcające do zakupu.

Czym jeszcze się zajmujemy? Obróbką zdjęć produktów, ponieważ to kluczowe zagadnienie. Od dobrej fotografii zależy, czy dana osoba zdecyduje się na zakup. W dzisiejszych czasach potencjalnemu klientowi wystarczy ułamek sekundy na podjęcie decyzji – wchodzę w produkt lub nie. Wszystko zależy od grafiki, dlatego proponujemy Państwo również wycinanie tła ze zdjęć oraz korekcję kontrastu, nasycenia kolorów, czy ostrości. Możemy również dodać logotyp (lub jego znak wodny) Państwa firmy na zdjęcia, tekst wyróżniający lub adres strony internetowej.

dodawanie-produktow-na-sklepy-internetowe

Możesz na nas liczyć.

Jakość usługi, terminowość i 100% gwarancji.

Stawiamy na wysoką jakość, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest na pierwszym miejscu. Mamy pełną świadomość tego, jak ważne są sklepy internetowe w dzisiejszych czasach. 87% klientów sprawdza dostępność produktów w internecie zanim dokona zakupu w siedzibie sklepu. To olbrzymia liczba, która przemawia sama przez siebie. To właśnie dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie z dbałością o szczegóły. U nas mogą Państwo korzystać z pełnego wachlarza usług, dlatego oferujemy również kompleksowe pozycjonowanie SEO sklepu.

Ważne są dla nas terminy, dlatego w trosce o interes klienta zawsze realizujemy zlecenie na czas określony w umowie, zgodnie z ustaleniami. Współpraca z nami to 100% gwarancji wysokiej jakości i profesjonalizmu. Nie ma na co czekać, więc zapraszamy do zapoznania się z bazowym cennikiem naszej oferty.

Ile to kosztuje?

Cennik dodawania produktów na sklep internetowy.

Podstawowa cena obejmuje:

  • Dodanie produktu ze zdjęciami, ceną i opisem;
  • Wprowadzenie nazwy produktu;
  • Wpisanie jednostki magazynowej;
  • Dodanie zdjęć produktu;
  • Krótki i długi opis produktu;
  • Cena / Specjalna cena;
  • Kategoria / Pod-Kategoria;
  • Tagi / Słowa Kluczowe.
dodawanie-produktow

0-100 PRODUKTÓW

2,99zł

netto

OFERTA SPECJALNA jest ważna do dnia 29.02.2020, więc Zadzwoń Teraz!
Kontakt: 733-413-353

100-500 PRODUKTÓW

2,49zł

netto

OFERTA SPECJALNA jest ważna do dnia 29.02.2020, więc Zadzwoń Teraz!
Kontakt: 733-413-353

500-2000 PRODUKTÓW

1,99zł

netto

OFERTA SPECJALNA jest ważna do dnia 29.02.2020, więc Zadzwoń Teraz!
Kontakt: 733-413-353

2000+ PRODUKTÓW

1,49zł

netto

OFERTA SPECJALNA jest ważna do dnia 29.02.2020, więc Zadzwoń Teraz!
Kontakt: 733-413-353

WYCENA INDYWIDUALNA

Ile kosztuje dodawanie produktów? Wypełnij formularz.

Masz firmę i chcesz znać koszt dodania produktów do sklepu internetowego? Wypełnij formularz lub zadzwoń.

np. WooCommerce, PrestaShop, Shoper, Allegro, Amazon, Magento lub inny.

Profesjonalne pozycjonowanie sklepu internetowego.

Szukasz agencji, która zajmie się optymalizacją Twojego sklepu internetowego? Nie czekaj, przede wszystkim umów się na audyt ze specjalistą i dowiedz się jak zwiększyć zyski poprzez lepsze pozycjonowanie.