SKLEP INTERNETOWY DLA TWOJEJ FIRMY.

Klienci czekają na Twój sklep online.

Jeżeli jeszcze nie zastanawialiście się nad tym, czy Wasz sklep stacjonarny powinien zaistnieć również w internecie, to już jest najwyższa pora. Większość klientów lub zainteresowanych osób danym produktem zanim uda się do sklepu stacjonarnego, sprawdza oferty w internecie. Po pierwsze szukają korzystnej ceny, a po drugie wolą zamówić dany produkt przez internet i wygodnie czekać na kuriera. Od wielu lat robi tak większość z nas, dlatego sklep internetowy to podstawa w dzisiejszych czasach.

Tworzymy sklepy internetowe bez abonamentu oraz sklepy dropshippingowe. Budujemy je na bazie szablonów premium w systemie WordPress. Dzięki czemu mają Państwo dostęp do panelu administracyjnego i mogą sami edytować, czy dodawać produkty w wygodny i intuicyjny sposób. Warto zainwestować i pomnożyć swoje zyski.

KILKA OSTATNICH REALIZACJI

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROFESJONALNY WYGLĄD.

Czyli WordPress + WooCommerce = Sklep internetowy.

Sprawdzony system WordPress z panelem administracyjnym oraz nowoczesnymi wtyczkami usprawniającymi działanie sklepu internetowego oraz sklep oparty o WooCommerce to nie wszystko. Przykładamy dużą uwagę do wyglądu i jego dostosowania do panujących trendów w danej branży. Przed rozpoczęciem pracy nad nowym sklepem robimy research w celu sprawdzenia najlepszych możliwych rozwiązań dla Twojej firmy. Wiemy, że wygląd ma tutaj duże znaczenie, a to w jaki sposób klienci będą odbierać Twój sklep ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż produktów.

Nasze doświadczenie w branży i setki zakończonych sukcesem realizacji pozwalają nam zadbać o każdy szczegół tak jak należy. Zwracamy uwagę na intuicyjne poruszania się po stronie, czytelność i estetykę wykonania. Dodatkowo całkowicie za darmo dostosujemy lub odświeżymy Twój aktualny logotyp pod kolorystykę i stylistykę sklepu online. Wiemy jakie znaczenie ma identyfikacja wizualna, dlatego przykładamy się do naszej pracy z należytą starannością.

jak to robimy?

UX Design

Czytelna i intuicyjna nawigacja użytkownika.

Mobilność

Poprawne wyświetlanie na każdym urządzeniu.

System CMS

WordPress i prosty w obsłudze panel administracyjny.

Optymalizacja

Podstawowa optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe.

Research

Tworzenie projektu w oparciu o wiedzę na temat branży.

Logotyp

Darmowe odświeżenie logo i dostosowanie do strony.

PROCES TWORZENIA SKLEPU INTERNETOWEGO.

Jak to wygląda? Krok po kroku.

Przede wszystkim musimy się skontaktować. Jeżeli są Państwo zainteresowani sklepem www dla swojego biznesu to proszę do nas śmiało zadzwonić lub napisać i zostawić kontakt, a my się odezwiemy.

  • OMÓWIENIE PROJEKTU – Konsultacja i omówienie projektu, firmy i branży.
  • RESEARCH – Propozycja najlepszego rozwiązania i przedstawienie naszej oferty.
  • WYBÓR SZABLONU – Wybierają Państwo jeden z zaproponowych szablonów sklepu premium.
  • DECYZJA I UMOWA – Kiedy mamy już wszystko ustalone to podpisujemy umowę.
  • PŁATNOŚĆ – 50% przed rozpoczęciem projektu i 50% po zakończeniu.
  • REALIZACJA – Czas, w którym tworzymy dla Państwa stronę internetową.
  • AKCEPTACJA – Akceptacja strony i dwie sesje poprawkowe.
  • WDROŻENIE STRONY – Finalizujemy projekt instalując go na Państwa serwerze.

ILE KOSZTUJE SKLEP WWW?

Czyli jaka jest cena za sklep internetowy?

Koszt oferowanego przez Nas sklepu internetowego zgodnie z powyższymi informacjami jest zależny od jego wielkości i liczby produktów, czyli ilości działów i materiałów, które mają być na niej umieszczone. Standardowo, w przypadku większości sklepów jest to rozbudowana strona główna i do 5 działów (takich jak np. O nas, Oferta, Sklep, Kontakt). W takim przypadku cena jest stała. W innym troszkę wyższa. W standardowej cenie mieści się dodanie 50 produktów. Przy większej ilości trzeba się liczyć z dopłatą.